Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers

  • 90 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers απέχει περίπου 2 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Part Dieu και μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από την Presqu'île.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Μεταλλικός πύργος της Φουρβιέρ απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Passerelle - Palais de Justice είναι σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια. Ναός Αγίου Νικητίου επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 800 μέτρων. Μουσείο Τυπογραφίας της Λυών βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια. Το αεροδρόμιο Λυών Μπρον βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers
Le Jarente - Appt Pour 2 Centre De Lyon
Τιμή μόνο για κινητά

Le Jarente - Appt Pour 2 Centre De Lyon

8.6
Έξοχο 28 σχόλια
115 μ από το κατάλυμα
USD 108 USD 97
ανά νύχτα
Le St Georges - Charming & Spacious Flat - Lyon 5Th
Τιμή μόνο για κινητά

Le St Georges - Charming & Spacious Flat - Lyon 5Th

218 μ από το κατάλυμα
USD 63 USD 57
ανά νύχτα
Dify Adelaide Perrin - Ainay
Τιμή μόνο για κινητά

Dify Adelaide Perrin - Ainay

7.3
Καλό 20 σχόλια
232 μ από το κατάλυμα
USD 134 USD 121
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de Lyon Perrache
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας1234567890123
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers;
      Το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers βρίσκεται κοντά σε Saint-Jean.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers περιλαμβάνουν Λόφος της Κρουά-Ρους, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers;
      Η τιμή κράτησης στο το Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers θα είναι 240€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Le Comptoir de Lea και L'Acteur και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λυών Μπρον Αεροδρόμιο
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Gare de Lyon Perrache
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appartement Luxueux Hypercentre Lyon 6 Pers

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο